Şok Market 6-9 Şubat Hafta Sonu İndirimleri

Kategori: Şok Aktüel / 6 Şubat 2016

Şok Marketlerin 6-9 şubat indirimli hafta sonu kataloğu yayınlandı. Hiçbir zaman prensibinden vazgeçmeye Şok Marketler yine temel gıda ürünleri ön plana çıkarılmış bir katalog hazırlamış. Bu hafta sonu en fazla ilgi çekeceğini düşündüğümüz ürün 7 litrelik Berlin marka düdüklü tencere. 34.90 Liralık fiyatıyla çok cazip bir ürün.

Temel gıda ürünlerinde ise domatesin kilogramı 1.99, Golden elmanın kilogramı 2.49, mandalina 1.99 ve patates 1.25. Ürün kalitesine göre kıyaslandığında diğer marketlerden daha uygun fiyatlarla sunulduklarını söyleyebiliriz.

Şok hafta sonu kataloğunda bulunan diğer ürünler ise şu şekilde: Seg marka 32″ uydu alıcılı led tv 699.00 Lira, Lisanslı 4’lü kutu puzzle 9.90, Pike peçete okul desenli 3.90, Çek bırak volkswagen ve trabbi oyuncak araba 9.90, Lisanslı matara 9.90 Lira.

Kategori: Şok Aktüel / 6 Şubat 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.