Şok Market 4-10 Ocak Aktüel İndirimleri

Kategori: Şok Aktüel / 3 Ocak 2017

Şok Market 4-10 Ocak Aktüel İndirimleri Kataloğu yayınlandı. Her zamanki gibi temel ihtiyaç malzemeleri üzerine yoğunlaşan bir katalog olmuş. Bu haftaki Şok Market Kataloğu’nda ki göze çarpan kampanya ise Yudum Ayçiçek Yağı kampanyası olmuş. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere bu ürüne 8.90 yerine sadece 5.00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bunun haricinde: Dana kuşbaşı 17.95, Cafe Crown Latte 5.95, Ülker Kellogg’s Speical K 9.95, Komili Konfor Kokulu Tuvalet Kağıdı 22.90, Komili Konfor Kağıt Havlu 7.90, Bing Soft Çamaşır Yumuşatıcısı 10.95

Kategori: Şok Aktüel / 3 Ocak 2017

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.