Şok Market 22-28 Haziran İndirim Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 21 Haziran 2016

Şok Market 22-28 Haziran İndirim Kataloğu yayımlandı. Çok zengin bir içeriğe sahip katalog olduğunu şimdiden belirtelim. Bu hafta ki Şok Aktüel kataloğunun kampanyalı ürünü ise 4.5 Kg’lık Tursil çamaşır deterjanı oluyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere bu ürüne 15.95 yerine sadece 10.00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Diğer ana sayfa indirimleri ise şu şekilde: Ülker ece fındıklı dolgulu çikolata 14.75, Şahane mini bonbon asetat 5.25, Ülker buklet madlen 9.90, Taha ambiyans şeker kaplı badem draje 4.75, Madlen çikolata 5.95

Kategori: Şok Aktüel / 21 Haziran 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.