Şok Aktüel İndirim Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel, Şok İndirim, Şok Katalog, Şok Market / 6 Mart 2016

Şok marketleri her haftanın çarşamba günleri birçok üründe çeşitli indirimler düzenleyerek müşterilerine uygun fiyatlı alışveriş imkânı sunuyor. İndirim yapılan çarşamba günleri Şok marketleri ziyaret ederek birçok ürünü daha uygun fiyata satın alabilir ve aynı zamanda satışı yapılmayan özel ürünleri de satın alabilirsiniz. Ayrıca hafta sonları da Şok marketler, meyve-sebze gibi belirli ürünlerde özel fiyat satış kampanyası başlatıyor. Tüm bu ürünleri ve indirimleri takip etmek ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İlgili kategoriden dilediğiniz marketin en güncel indirim kataloglarına ve fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Şok Aktüel

Şok, Türkiye genelinde bulunan sayısız mağazası ile uygun fiyatlı ve geniş yelpazeli ürünlerini müşterilerine sunuyor. Haftanın belirli günlerinde Şok marketler zinciri tarafından yayınlanan şok indirim katalogları sizleri bekliyor. Bu sitede Şok dahil Türkiye genelinde büyük market zincirlerinin tüm indirim fırsatlarını bulabilir ve vakit kaybetmeden bu kampanyalardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şok’a Özel Ürünler

Şok marketler zinciri piyasa bulunan birçok farklı marka ve ürünün satışını gerçekleştirdiği gibi yalnızca Şok marketlerde bulunan ve Şok marketler için üretilen özel ürünlerini müşterilerine takdim etmektedir.

Şok Özel Ürünleri: Mis, Piyale, Mintax, Evin, Peki, Amigo, Tempo, Crown, Karmen, Lio, Deren

Yukarıda bahsi geçen Şok özel ürünlerini tüm şok marketlerde bulabilir ve bu ürünlerle ilgili indirim ve fırsatlara da aktuelmarketindirimkatalogu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede paylaşılan tüm indirim katalogları güncel olup ilgili market zincirleri ile aynı anda paylaşılmaktadır. Tek bir elden bu indirimlere ulaşma fırsatını kaçırmayın!

Kategori: Şok Aktüel, Şok İndirim, Şok Katalog, Şok Market / 6 Mart 2016

Hiç bir ürünü kaçırmak istemiyorsanız, facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Şok Market 22 Şubat 28 Şubat İndirim Kataloğu

Şok Market 22 Şubat 28 Şubat İndirim Kataloğu ile sizde şaşırmaya devam edeceksiniz. Biraz sonra sizlere ileteceğimiz ürün listesi ikinicisini alana %50 indirim bulunmaktadır. Vernel günün büyüsü veya relax yumuşatıcı 3Lt, mağzalarda yeni ürün olan derby samural 3 bıçaklı ve 10'lu traş seti 7,95TL. Yudum ayçiçek yağı 28.90TL , dana kıyma 500g 17,95Tl, Persil çamaşır deterjanı çeşitleri 25,90 adet fiyatı. Yıkanabilir ..

Kataloğu Gör

Şok Market 15-21 Şubat İndirim Kataloğu

Şok Market 15-21 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı.Bu hafta 15-21 şubat arası muhteşem kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Finish hepsi bir arada bulaşık makinesi 36'lı tableti 18,90₺ yerine sadece 9₺ ancak bu kampanyadan yararlanmanız için 25₺ veyahut daha fazla bir alış veriş yapmalısınız. Superfresh kayseri mantısı 450 gram bir alana bir bedava fiyatıda sadece 6,10Tl. Komili konfor otuz ikili tuvalet kağıdı alana y..

Kataloğu Gör

Şok Hafta Sonu 11-14 Şubat Kataloğu

Şok Hafta Sonu 11-14 Şubat Kataloğu yayınlandı. Kampanyalı ürün olarak Aytaç klasik kangal sucuk ısıl işlem sunulmuş. Bu ürüne 25 TL 'lik alışverişlerinizde 8.00 TL'ye sahip olabilirsiniz. İki sayfalık kataloğun ilk sayfası manav ürünleri için ayrılmış. İkinci sayfadaki dikkat çekecek ürünler ise şu şekilde: Sinbo saç kurutma makinesi 24.90, Şarj edilebilir saç kesme makinesi 29.90, Ayak bakım cihazı 19.90, Desenli b..

Kataloğu Gör

Mango Indirimleri 2017

Bay, bayan, çocuk herkesin rahatlıkla alışveriş yapacağı Mango mağazası ile sizde yeni dönem indirimleri öğrenmelisiniz. Sezon sonu ve seri sonu indirimleri ile göz kamaştıran mango mağazaları sizler için her daim indirimleri ile kalplerinizi fethediyor. Ayrıca her yaşa uygun ürünlerin dışında, her zevke uygun modeller ile de göz kamaştırmayı başaran mango mağazaları son dönem indirimleri ile her keseye kolaylık sağl..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.