Şok Aktüel İndirim Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 6 Mart 2016

Şok marketleri her haftanın çarşamba günleri birçok üründe çeşitli indirimler düzenleyerek müşterilerine uygun fiyatlı alışveriş imkânı sunuyor. İndirim yapılan çarşamba günleri Şok marketleri ziyaret ederek birçok ürünü daha uygun fiyata satın alabilir ve aynı zamanda satışı yapılmayan özel ürünleri de satın alabilirsiniz. Ayrıca hafta sonları da Şok marketler, meyve-sebze gibi belirli ürünlerde özel fiyat satış kampanyası başlatıyor. Tüm bu ürünleri ve indirimleri takip etmek ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İlgili kategoriden dilediğiniz marketin en güncel indirim kataloglarına ve fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Şok Aktüel

Şok, Türkiye genelinde bulunan sayısız mağazası ile uygun fiyatlı ve geniş yelpazeli ürünlerini müşterilerine sunuyor. Haftanın belirli günlerinde Şok marketler zinciri tarafından yayınlanan şok indirim katalogları sizleri bekliyor. Bu sitede Şok dahil Türkiye genelinde büyük market zincirlerinin tüm indirim fırsatlarını bulabilir ve vakit kaybetmeden bu kampanyalardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şok’a Özel Ürünler

Şok marketler zinciri piyasa bulunan birçok farklı marka ve ürünün satışını gerçekleştirdiği gibi yalnızca Şok marketlerde bulunan ve Şok marketler için üretilen özel ürünlerini müşterilerine takdim etmektedir.

Şok Özel Ürünleri: Mis, Piyale, Mintax, Evin, Peki, Amigo, Tempo, Crown, Karmen, Lio, Deren

Yukarıda bahsi geçen Şok özel ürünlerini tüm şok marketlerde bulabilir ve bu ürünlerle ilgili indirim ve fırsatlara da aktuelmarketindirimkatalogu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede paylaşılan tüm indirim katalogları güncel olup ilgili market zincirleri ile aynı anda paylaşılmaktadır. Tek bir elden bu indirimlere ulaşma fırsatını kaçırmayın!

Kategori: Şok Aktüel / 6 Mart 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.