Şok Aktüel 7-10 Mayıs Hafta Sonu Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 3 Mayıs 2016

Şok Aktüel 7-10 Mayıs Hafta Sonu İndirim Kataloğu yayınlandı. İki sayfa olarak görmeye alıştığımız hafta sonu kataloğu bu hafta tek sayfa olarak karşımıza çıkmış. Genel olarak o da Anneler Günü’ne özel hediye indirimleriyle doldurulmuş. En fazla ilgiyi Seg smart tv seg 24″ uydu alıcılı led televizyon ürününün göreceğini düşünüyoruz. Bu ürüne piyasada bulamayacağınız bir fiyata 499.00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Yine Anneler Günü hediyesi için bulunmaz bir ürün olan King Multino blender sete 79.90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Diğer Şok Market hafta sonu ürünleri ise şu şekilde: Philips buharlı ütü 69.90, Aynalı takı dolabı 39.90, Duvar saati çeşitleri 9.95, Canım annem nakışlı havlu 9.95, Pasta tabağı 2.95, Sürahi silikon kapaklı 6.95, Fincan takımı 24.90, Enjoy çiçek desenli serisi çay bardağı takımı 19.90

Kategori: Şok Aktüel / 3 Mayıs 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.