Şok 31 Aralık 3 Ocak Aktüel Market Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 27 Aralık 2016

Şok marketlerinin her hafta yayınlamış olduğu Salı günü kataloğunun haricinde bir de Şok hafta sonu inserti yayınlanmakta. Hafta sonuna özel avantajların bulunduğu ve Salı gününe kadar sürecek olan Şok 31 Aralık 3 Ocak Aktüel Market Kataloğunu sizler için inceledik ve ürünleri sizler için sıraladık. Şok hafta sonu fırsatları arasında gözümüze çarpan ilk ürün 02-03 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan ve 25 TL üzeri alışverişlerinizde gerçekleşen kampanya ile İçim beyaz peynir 10,00 TL, Coca-cola 4×1 lt 5,00 TL.

Meyve ve sebze ürünlerinde bulunan avantajların yanında teknoloji ve mutfak araç gereçlerinde de indirimler bulunmakta. Turbo Blender 55,00 TL, Narenciye sıkacağı 29,90 TL, Kumtel Granitech Mini fırın 99,00 TL, Sallanan köpek 37,50 TL, Benim neşeli mutfağım seti 29,90 TL, Mısır patlatıcı 4,95 TL. Ayrıntıla Şok bu hafta kataloğunda.

Kategori: Şok Aktüel / 27 Aralık 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.