Şok 30 Temmuz 2 Ağustos Hafta Sonu Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 26 Temmuz 2016

Şok 30 Temmuz 2 Ağustos Hafta Sonu Kataloğu yayınlandı. Şok marketlerinde avantajlar ve fırsatlar bitmek bilmiyor. Hafta sonu alışverişini Şok’tan yapan müşteriler ise oldukça avantajlı. Şok 30 Temmuz hafta sonu kataloğunun ürün incelemesinde gözümüze çarpan ürünleri sizler için sıraladık. İşte indirimli ürünler. Her zaman ki gibi sebze meyve reyonu oldukça avantajlı. Salkım domates kg 3,49 TL, kuru soğan kg 0,79 TL,  şeftali kg 2,99 TL, kırkağaç kavun kg 1,69 TL fiyatla satışta olacak ürünler arasında.

Teknoloji reyonundan ise Piranha IQ cep telefonu 399,00 TL. 2 yıl Piranha Türkiye garantisi bulunmakta ve 4G özelliği mevcut bu üründe. Kablolu saç kesme makinesi 19,90 TL ve 2 yıl garantili. Cem Volkano granit tava 24 cm 16,90 TL, Cem volkana granit karnıyarık tenceresi 24 cm. Rengarenk saklama kabı çeşitleri de cazip fiyatlarla satışta olan ürünler arasında.

Kategori: Şok Aktüel / 26 Temmuz 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.