Şok 16 Kasım Özel İndirim Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 15 Kasım 2016

16 Kasım tarihi itibariyle ŞOK’da başlayacak yeni indirim haftasında pek çok farklı ürün satışa çıkacak. Haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi 25 TL ve üzerlerinde geçerli olan Ace Ultra çamaşır suyunun 5 TL’den satılacak olması. Piyasa fiyatı 10.90 TL olan ürün 25 TL üzerinde alışveriş yapan kişilere sadece 5 TL’lik bir etiket fiyatıyla sunulacak. Haftanın diğer önemli ürünleri arasında yine temizlik olarak Ariel dağ esintisi 7 kilogramlık paket bulunuyor. Ariel paketin fiyatı 26,90 TL.

Bu hafta satışa çıkacak olan Cafe Crown beyaz çikolatalı Mokka da 16’lı paket ve bardak hediyeli bir şekilde 6,95 TL. Pudingler, antep fıstıkları, dana kıyma, Sinbo ev aletleri, Molfix fırsat paketleri de bu haftanın en çok dikkat çeken ürünleri arasında. Aynı zamanda evlerinde kitapları koymak için kitaplık arayan kişiler de iki bölmeli ve on gözlü olan 2 yıl garantili kitapları da tercih edebilir. Kitapların etiket fiyatı ise 89.90 TL. Bu haftanın indirimli ürünleri ise şöyle;

Kategori: Şok Aktüel / 15 Kasım 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.