Şok 10-16 Ağustos Aktüel Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 9 Ağustos 2016

Şok marketlerinin her hafta yayınlamış olduğu Şok 10-16 Ağustos Aktüel Kataloğu yayınlandı. Sizlerinde merakla beklediği Şok bu hafta insertinin ürün incelemesini yaptık ve gözümüze çarpan ürünler oldu. Dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bir kaç fırsat ürününü sıraladık. İlk olarak Uno markasının Anadolu ürünleri sadece Şok mağazalarında. Her gün düşük fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyanın ayrıntıları Şok bu hafta kataloğunda. Konfor Komili Tuvalet kağıtları ve kağıt havluları da oldukça cazip fiyatlarla bu hafta kataloğunda.

Kampanyalar bunlarla sınırlı değil. Sinbo STM 5700 Çay seti 2 yıl garantili ve 64,90 TL. Paşabahçe çay seti 12 parça 19,90 TL, Silikon Neşeli Kurabiye kek kalıbı 9,95 TL, Silikon buz ve çikolata kalıbı 4,95 TL. Anne çocuk mutfak önlüğü havlulu set 14,90 TL. Cam kesim panosu 3,95 TL, 2’li pasta seti 9,95 TL.

Kategori: Şok Aktüel / 9 Ağustos 2016

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu

Şok 18-21 Mart Hafta Sonu Özel Kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları Şok insertinden bakılır. Hafta sonu alışverişinizi yapmadan önce mutlaka Şok marketlerine uğramalısınız. Her hafta sonu farklı farklı avantajlarıyla beraber sizlere fırsatlar sunan Şok marketlerinin bu haftaki sayısında her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan indirim kampanyası bulunmakta. Verda kızartma tavası 19,9..

Kataloğu Gör

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu

Şok 15-21 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak Çarşamba günleri başlayan kampanya ile Şok inserti sizlerle. Bu haftanın indirim market kataloğunu inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler, kampanyalar bulunmakta. Bunun haricinde Sinbo 2 yıl garantili su ısıtıcısı 45,00 TL, Mikser 39,90 TL. Bahçe hortu..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu

Şok 4-7 Mart Hafta Sonu Özel Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan kataloğunun yanında bir de hafta sonu özel kataloğu bulunmakta. Her hafta sonu özel fırsatlarıyla Şok marketleri sizi bekliyor. Bu hafta sonunun özel fırsatları ise 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak ürünler bulunduruyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak olan indirim ile Dıadermıne  N110 nemlendirici kre..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.