Migros Migroskop Kataloğu

Migros, Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden olma unvanı ile ülke genelinde bulunan onlarca büyük marketleri ile müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir. Migros, oldukça çeşitli ve yüksek kaliteli ürünlerini müşterileri ile buluşturarak marketçilik anlayışlarına üst düzey bir konum kazandırıyor. Migros adı altında çıkan migroskop adlı indirim ve fırsat katalogları da ayın belirli günlerinde yayınlanıyor. Tüm Migroskop’lara ve güncel Migros indirimlerine aktuelmarketindirimkatalogu.com adresinden ulaşabilir ve güncel indirimleri vakit kaybetmeksizin yakalama şansı elde edebilirsiniz.

Migroskop İndirim Tarihleri

Migros, Migroskop adlı indirim kataloglarını ayda 2 kez olmak üzere her ayın başlarında ve ortalarında yayınlamaktadır. 15 gün geçerli olan bu indirimler ve özel fiyatlı ürünleri bütün Migros mağazalarında bulabilirsiniz. Bu indirimler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve indirim tarihlerini anında öğrenmek için aktuelmarketindirimkatalogu sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Migros Aktüel

Migros, yayınlamış olduğu Migroskop dergilerinin yanı sıra cumartesi ve pazar olmak üzere her hafta sonu çeşitli ürünlerde özel fiyatlandırma ve kampanyalar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hafta sonu indirimlerine ve fırsat ürünlerine ulaşabilmek için Migroskop kataloğunu inceleyebilir ve Migros’a dair tüm indirimleri bulabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yalnızca Migros mağazalarında satılan Migros markalı özel fiyatlı ürünlere de yine bu site vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Migros Ürünleri

 • Meyve, sebze
 • Et ürünleri
 • Süt şarküteri ürünleri
 • Gıda ürünleri
 • Bisküvi, çikolata, şeker
 • Temizlik malzemeleri
 • Bebek Ürünleri
 • Evcil hayvan ürünleri
 • Kozmetik Ürünler
 • Tekstil ürünleri
 • İçecekler

Yukarıda belirtilen ve bunlar dışında kalan tüm Migros ürünleri ve bu ürünlerin indirim tarihleri sitemizde sizleri bekliyor. İndirimlerden anında yararlanmak ve fırsatları kaçırmamak için aktüel market indirim kataloğu adresini ziyaret edebilirsiniz.


Hiç bir ürünü kaçırmak istemiyorsanız, facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Migroskop 16 Şubat – 1 Mart Market Kataloğu

Migroskop 16 Şubat - 1 Mart Market Kataloğu yayınlandı. Kısa süreli geçerli çok büyük kampanyalar yapmış olan Migros'tan bu fırsatları kaçırmamanızı öneririm. 16-17 Şubat arasında geçerli olan ve 60Tl üzeri alışveriş yaptığınızda Poşetli Bütün Piliç kilosu sadece 1Tl'ye gelmiş olacak ayrıca aldığınız yer fıstığınında kilosu 1 tl olacaktır. 20-21 Şubat arası Pınar kahvaltı keyfi 20.90Tl yerine 7Tl gibi cüzi bir rakam ..

Kataloğu Gör

Migroskop 2-15 Şubat Market Kataloğu

Migroskop 2-15 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Hem hediyeli hem indirimli sloganıyla sunulan insert dergisinde birbirinden cazip indirim fırsatları bulunuyor. Ana sayfa indirimli ürünleri şu şekide: Kırlangıç riviera zeytinyağı alana Duru bulgur hediye 31.90 TL. Persil jel 46 yıkama alana migros ıslak havlu 72'li hediye 24.90 TL. Bu ürünlerin haricine tam beş sayfa bu şekilde hem hediyeli hem de indirimli ürünler s..

Kataloğu Gör

Migroskop 19 Ocak 1 Şubat Market Kataloğu

Migroskop 19 Ocak 1 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Harika Migros kampanyaları düzenlenmiş. Belli tarihlerde sabit fiyatla reyonlarda satışa sunulacak fırsat ürünlerini kesinlikle kaçırmamalısınız. Bu hafta ki Migroskop kataloğunda yer alan Migros markalı ürünlerden dikkat çeken indirimler ise şu şekilde: Eski kaşar 10.85, Yarım yağlı süt 1.75, Tam yağlı taze kaşar peyniri 19.90, Dilimli salam 7.90, Domates salçası..

Kataloğu Gör

Mango Indirimleri 2017

Bay, bayan, çocuk herkesin rahatlıkla alışveriş yapacağı Mango mağazası ile sizde yeni dönem indirimleri öğrenmelisiniz. Sezon sonu ve seri sonu indirimleri ile göz kamaştıran mango mağazaları sizler için her daim indirimleri ile kalplerinizi fethediyor. Ayrıca her yaşa uygun ürünlerin dışında, her zevke uygun modeller ile de göz kamaştırmayı başaran mango mağazaları son dönem indirimleri ile her keseye kolaylık sağl..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.