Migros Migroskop 4-17 Şubat İndirim Kataloğu

Kategori: Migros İndirim, Migros Katalog, Migros Market, Migroskop / 5 Şubat 2016

Migros Migroskop 4-17 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. Dopdolu bir katalog sizleri bekliyor. Zevkle inceleyeceğiniz Migroskop dergisinde bir birinden müthiş indirimler var. Bu indirim dergisinin ana sayfa sloganı “Hem hediyeli hem indirimler sadece Migros’ta” Omo sıvı 1400 ml alana Viva 4’lü havlu hediye. Üstelik sadece 22,50 Liraya.

Bu sayıda bir çok üründe hediyelerle karşılaşacaksınız. Diğer öne çıkan Migros hediyeli ve indirimli ürünleri ise şu şekilde: Keskinoğlu pirzola 750 g alana Keskinoğlu piliç hediye. Eker kaymak 400 g alana eker tatlı 150 g hediye. Erikli su 10 l alana Erikli su 1 l hediye.

Persil kapsül 32 yıkama alana Vernel Max 450 ml hediye. Finish Quantum 80’li tablet alana Finish tuz 750 g hediye. Viva kağıt havlu 12’li alana Viva eko peçete 100’lü hediye.

Kategori: Migros İndirim, Migros Katalog, Migros Market, Migroskop / 5 Şubat 2016

Hiç bir ürünü kaçırmak istemiyorsanız, facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Migroskop 16 Şubat – 1 Mart Market Kataloğu

Migroskop 16 Şubat - 1 Mart Market Kataloğu yayınlandı. Kısa süreli geçerli çok büyük kampanyalar yapmış olan Migros'tan bu fırsatları kaçırmamanızı öneririm. 16-17 Şubat arasında geçerli olan ve 60Tl üzeri alışveriş yaptığınızda Poşetli Bütün Piliç kilosu sadece 1Tl'ye gelmiş olacak ayrıca aldığınız yer fıstığınında kilosu 1 tl olacaktır. 20-21 Şubat arası Pınar kahvaltı keyfi 20.90Tl yerine 7Tl gibi cüzi bir rakam ..

Kataloğu Gör

Migroskop 2-15 Şubat Market Kataloğu

Migroskop 2-15 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Hem hediyeli hem indirimli sloganıyla sunulan insert dergisinde birbirinden cazip indirim fırsatları bulunuyor. Ana sayfa indirimli ürünleri şu şekide: Kırlangıç riviera zeytinyağı alana Duru bulgur hediye 31.90 TL. Persil jel 46 yıkama alana migros ıslak havlu 72'li hediye 24.90 TL. Bu ürünlerin haricine tam beş sayfa bu şekilde hem hediyeli hem de indirimli ürünler s..

Kataloğu Gör

Migroskop 19 Ocak 1 Şubat Market Kataloğu

Migroskop 19 Ocak 1 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Harika Migros kampanyaları düzenlenmiş. Belli tarihlerde sabit fiyatla reyonlarda satışa sunulacak fırsat ürünlerini kesinlikle kaçırmamalısınız. Bu hafta ki Migroskop kataloğunda yer alan Migros markalı ürünlerden dikkat çeken indirimler ise şu şekilde: Eski kaşar 10.85, Yarım yağlı süt 1.75, Tam yağlı taze kaşar peyniri 19.90, Dilimli salam 7.90, Domates salçası..

Kataloğu Gör

Mango Indirimleri 2017

Bay, bayan, çocuk herkesin rahatlıkla alışveriş yapacağı Mango mağazası ile sizde yeni dönem indirimleri öğrenmelisiniz. Sezon sonu ve seri sonu indirimleri ile göz kamaştıran mango mağazaları sizler için her daim indirimleri ile kalplerinizi fethediyor. Ayrıca her yaşa uygun ürünlerin dışında, her zevke uygun modeller ile de göz kamaştırmayı başaran mango mağazaları son dönem indirimleri ile her keseye kolaylık sağl..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.