Kipa Aktüel İndirim Kataloğu

Kategori: Kipa Aktüel / 17 Mart 2016

Kipa marketler zinciri, faaliyet gösterdiği 21 ilde 173 mağazası ile müşterilerine zengin ürün yelpazesini sunuyor. Aynı zamanda ürünlerin en kalitesini müşterileri ile buluşturan Kipa mağazaları ayın belirli dönemlerinde çıkarmış olduğu Kipa indirim katalogları ile yüksek kalite ürünlerin uygun fiyatlar ile satışını gerçekleştiriyor. Tüm bu Kipa ürünleri indirim kataloglarına aktuelmarketindirimkatalogu.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu site vasıtası ile aradığınız indirimi kolaylıkla bulabilir ve indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Yabancı Markalar Kipa’da

Kipa, perakende usulü marketçilik anlayışına uluslararası bir boyut katarak birbirinden farklı yabancı menşeili ürünleri Türkiye ile buluşturuyor. Farklı ve yüksek kaliteli bu ürünlere tüm Kipa marketlerde ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlere dair bilgileri ve indirim günlerini de sitemizden öğrenebilirsiniz. Tüm bu indirimlere Kipa katalog dergileri yayın tarihi ile aynı anda bu site vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Kipa Aktüel

Kipa marketleri her ayın ilk haftası ve üçüncü haftası olmak üzere ayda 2 kez 15 günlük indirim katalogları yayınlamaktadır. Bu katalogdaki indirim günleri yalnızca 15 gün geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İndirim ürünlerinden faydalanmak ve fırsat haberlerinden anında haberdar olmak için aktüel market indirim katalogu sitesini ziyaret edebilirsiniz. İndirim kataloğu çıkış tarihlerinde güncellenen siteden Kipa kataloglarına erişebilir ve aynı zamanda geçmiş indirim kataloglarını da görebilirsiniz.

Kipa Markalı Ürünlerde Memnuniyet Garantisi!

Kipa marketler zinciri, satışını gerçekleştirmiş olduğu piyasa ürünlerinin ve yabancı kaynaklı ürünlerin yanı sıra “Kipa” adlı kendi markası ile de birçok ürün sergilemektedir. Bu ürünler piyasaya göre oldukça uygun fiyatlı olup yüksek kaliteli yerli ürünlerdir. Kipa tarafından ise müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amaçlı Kipa markalı ürünlerde memnuniyet garantisi sunar. Buna göre Kipa markalı alınan herhangi bir ürün şartsız koşulsuz değiştirilebiliyor. Üstelik ürünün fişi olmasa ve ürün açılmış olsa dahi bu değişim ve iade yapılabiliyor. Kipa markalı ürünler hakkında bilgi almak ve bu ürünlerin indirim günlerini öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kategori: Kipa Aktüel / 17 Mart 2016

Kipa Hipermarket 17 Şubat 2 Mart Aktüel Kataloğu

Kipa Hipermarket 17 Şubat 2 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Harika indirimli ürünlerin olduğu dolu dolu bir katalog sunulmuş. İşte bu hafta ki Kipa Aktüel kataloğundaki öne çıkan indirimli ürünler: Kecheese koyun klasik peyniri 14.90, Egece naturel sızma zeytinyağı 15.95, Orkide ayçiçek yağı 22.95,  Karacabey osmancık pirinç 10.00, İphone cep telefonu 3.399, Aktaze tost peyniri 14.90, Yeşilada hellim 5.25, Daşpınar ..

Kataloğu Gör

Kipa Ekspres 17 Şubat 2 Mart İndirim Kataloğu

Kipa Ekspres 17 Şubat 2 Mart İndirim Kataloğu yayınlandı. Çok cazip indirimler sizleri bekliyor. Dört sayfalık Kipa Aktüel kataloğundaki öne çıkan 1 tl indirimli ürünleri şu şekilde: Gong mısır ve pirinç patlağı, Çikilop, Kipa ıslak mendil, Colgate üçlü etkili diş macunu, Eti tutku, Vissmate ultra çamaşır suyu çeşitleri 2 TL, Tatlan papatya helva 2 TL, Kipa çemensiz pastırma 6.99, Pınar eko sosis 14.50, Pınar aç biti..

Kataloğu Gör

Kipa 3-16 Şubat Hipermarket İndirim Broşürü

Kipa 3-16 Şubat Hipermarket İndirim Broşürü yaınlandı. Öne çıkan kampanya ise en iyi 1 TL kampanyası oluyor. İşte hipermarketlerde geçerli olacak ne alırsan 1 TL ürünleri: Kipa çavdar ekmeği, Kipa açma, Uno fıransız bageti, Adana burma, Kardelen kalem kestane şekeri, Kısmet sütlü tatlı çeşitleri, Sabah margarin, Eti form mısır ve pirinç patlağı, Nestle nesquik çeşitleri Kipa nugget kalpli, Volume çikolata çeşitleri, ..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.