Kipa Aktüel 24 Haziran-4 Temmuz İndirim Kataloğu

Kategori: Kipa Aktüel / 23 Haziran 2016

Kipa Aktüel 24 Haziran-4 Temmuz İndirim Kataloğu yine müthiş indirim kampanyalarıyla sizleri mutlu edecek cinsten. Ramazan Bayramı dolayısıyla şeker ve tatlı ürünlerine yoğunlaşılmış bir katalog olduğunu şimdiden belirtelim. Nitekim ana sayfadaki ürünler de bu doğrultuda sunulmuş. Bu ürünler: Mehmet efendi türk kahvesi 3.25, Cici flash madlen 3.49, Duru limon kolonyası 6.95, Cevher dökme çikolata 9.90. Bunların yanı sıra 5TL ve üzeri alışverişlerinizde ve 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde sunulan muhteşem indirim fırsatları var. Bütün tatlı çeşitlerini de Kipa Marketlerde bulabileceğinizi belirtelim.

Kategori: Kipa Aktüel / 23 Haziran 2016

Kipa Hipermarket 17 Şubat 2 Mart Aktüel Kataloğu

Kipa Hipermarket 17 Şubat 2 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Harika indirimli ürünlerin olduğu dolu dolu bir katalog sunulmuş. İşte bu hafta ki Kipa Aktüel kataloğundaki öne çıkan indirimli ürünler: Kecheese koyun klasik peyniri 14.90, Egece naturel sızma zeytinyağı 15.95, Orkide ayçiçek yağı 22.95,  Karacabey osmancık pirinç 10.00, İphone cep telefonu 3.399, Aktaze tost peyniri 14.90, Yeşilada hellim 5.25, Daşpınar ..

Kataloğu Gör

Kipa Ekspres 17 Şubat 2 Mart İndirim Kataloğu

Kipa Ekspres 17 Şubat 2 Mart İndirim Kataloğu yayınlandı. Çok cazip indirimler sizleri bekliyor. Dört sayfalık Kipa Aktüel kataloğundaki öne çıkan 1 tl indirimli ürünleri şu şekilde: Gong mısır ve pirinç patlağı, Çikilop, Kipa ıslak mendil, Colgate üçlü etkili diş macunu, Eti tutku, Vissmate ultra çamaşır suyu çeşitleri 2 TL, Tatlan papatya helva 2 TL, Kipa çemensiz pastırma 6.99, Pınar eko sosis 14.50, Pınar aç biti..

Kataloğu Gör

Kipa 3-16 Şubat Hipermarket İndirim Broşürü

Kipa 3-16 Şubat Hipermarket İndirim Broşürü yaınlandı. Öne çıkan kampanya ise en iyi 1 TL kampanyası oluyor. İşte hipermarketlerde geçerli olacak ne alırsan 1 TL ürünleri: Kipa çavdar ekmeği, Kipa açma, Uno fıransız bageti, Adana burma, Kardelen kalem kestane şekeri, Kısmet sütlü tatlı çeşitleri, Sabah margarin, Eti form mısır ve pirinç patlağı, Nestle nesquik çeşitleri Kipa nugget kalpli, Volume çikolata çeşitleri, ..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.