Kipa Aktüel 1-14 Nisan İndirim Kataloğu

Kategori: Kipa Aktüel / 31 Mart 2016

Kipa Aktüel 1-14 Nisan İndirim Kataloğu yayınlandı. Nisan ayının ilk kataloğu olan dergi diğer kataloglara nazaran daha fazla ürün çeşitliliği barındırıyor. Özellikle de 1 TL’ye sunulan ürünler sizleri çok memnun edecek. 1 TL’lik ürünler şu şekilde: Nefista rulo börek, burcu ketçap ve mayonez, Kipa ıslak mendil, Yonca rendelenmiş domates, Pınar denge maden suyu, Kipa su, Reis pirinç, Ömer adil sıvı sabun, Sofia 3 katlı tuvalet kağıdı çeşitleri, Uno yayla ekmeği çikolatalı çörek, Puf börek çeşitleri,

Sek günlük süt çeşitleri, Nestle nesquik çeşitleri, Sek ayran çeşitleri, Eker yoğurt çeşitleri, Keskinoğlu burger, Burcu mısır, Kenton puding ve toz tatlı çeşitleri, Kipa bulgur çeşitleri, Eti gong mısır ve pirinç çeşitleri eti crax çubuk susamlı mısırlı balı kraker, Volume çikolatalı çeşitleri, Kipa enerji içeceği, Bistella mozaik klasik bisküvi, Kipa rakipsiz peçete, İdil sıvı sabun çeşitleri, Ömer adil zeytinyağlı sabun, Kipa top banyo lifi, aseton, Kipa disk makyaj pamuğu, Orkid maxi, Colgate üçlü etkili,

Kategori: Kipa Aktüel / 31 Mart 2016

Kipa Hipermarket Extra 3-16 Mart Aktüel Market Kataloğu

Kipa Hipermarket 3-16 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Kipa hipermarketlerinin yayınlamış olduğu Kipa insertinin bu haftaki sayısının ürün incelemesini yaptık ve ürünleri sizler için sıraladık. Teknokipa günlerini kaçırmayın sakın. Teknolojinin ve kalitenin en uygun fiyatla buluştuğu Teknokipa kataloğunda avntajlar oldukça fazla. İphone 7 32 GB Cep telefonu 3,399 TL, İphone 6 S 32 GB Cep Telefonu 2,899 TL, Asu..

Kataloğu Gör

Kipa Süpermarket 3-16 Mart Aktüel Kataloğu

Kipa Süpermarket 3-16 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Kipa marketinin bu haftaki inserti yine avantajlarla dolu. Sizler için ürün incelemesini yaptık. Kipa'da her gün 1 TL kampanyası bulunmakta. Bunun yanında bir çok ürün çok avantajlı fiyata satılıyor. Portakalın kilosu 1,99 TL, Kipa taze çeşit peyniri 21,90 TL, Sütaş tam yağlı kaşar peyniri 12,95 TL, Kipa margarin 1,25 TL, Eker yarım yağlı yoğurt 6,45 TL, İçim Koz..

Kataloğu Gör

Kipa Hipermarket 17 Şubat 2 Mart Aktüel Kataloğu

Kipa Hipermarket 17 Şubat 2 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Harika indirimli ürünlerin olduğu dolu dolu bir katalog sunulmuş. İşte bu hafta ki Kipa Aktüel kataloğundaki öne çıkan indirimli ürünler: Kecheese koyun klasik peyniri 14.90, Egece naturel sızma zeytinyağı 15.95, Orkide ayçiçek yağı 22.95,  Karacabey osmancık pirinç 10.00, İphone cep telefonu 3.399, Aktaze tost peyniri 14.90, Yeşilada hellim 5.25, Daşpınar ..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.