Kipa 15-28 Ocak Kipa Extra Kataloğu

Kategori: Kipa Aktüel, Kipa İndirim, Kipa Katalog, Kipa Market / 14 Ocak 2016

Kipa 15-28 Ocak Kipa Extra Kataloğunu yayınladı. Kipa indirim kataloğunda teknoloji alanından gıda alanına kadar her reyondan ürün bulunmakta. Bizlerde Kipa Ocak insert ürünlerinden dikkat çekenleri sizler için sıraladık.

Altus AL 370 EY A+ No Frost Buzdolabı 2, Altus AL 333 EY A+ Statik Buzdolabı 1, Arzum Speedmix Blender Set, Blue House BH008 Çek Geç Portatif Süpürge, Philips FC8478/91 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 1, King K-824R Çaylarrr Çay Makinesi 3,Luxell LX-3585 Turbo Usta Börekçi Fırın, Blue House BH290TC 40 Yıl Türk Kahvesi Makinesi, Kenwood HG400 Çelik Tost & Grill Makinesi, Fakir Stylish Saç Kurutma Makinası göze çarpan ürünler arasında.

Kategori: Kipa Aktüel, Kipa İndirim, Kipa Katalog, Kipa Market / 14 Ocak 2016

Hiç bir ürünü kaçırmak istemiyorsanız, facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Kipa 17 Şubat – 2 Mart Hipermarket İndirim Broşürü

Kipa 17 Şubat - 2 Mart Hipermarket İndirim Broşürü yayınlandı. Kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabieceğiniz Kipa mağzasının 15 günlük ürün indirim kataloğunu inceleyip ihtiyaçlarınızı daha ucuz fiyata getirebilisiniz. Gözüme çarpan bir kaç ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum. İphone 7 32 Gb silah modeli, IPS Led bir ekrana sahip ve renkleri çok güzel bir şekilde gösteriyor katolog fiyatı 3.339Tl ayrıca Apple Türkiye ..

Kataloğu Gör

Kipa 3-16 Şubat Hipermarket İndirim Broşürü

Kipa 3-16 Şubat Hipermarket İndirim Broşürü yaınlandı. Öne çıkan kampanya ise en iyi 1 TL kampanyası oluyor. İşte hipermarketlerde geçerli olacak ne alırsan 1 TL ürünleri: Kipa çavdar ekmeği, Kipa açma, Uno fıransız bageti, Adana burma, Kardelen kalem kestane şekeri, Kısmet sütlü tatlı çeşitleri, Sabah margarin, Eti form mısır ve pirinç patlağı, Nestle nesquik çeşitleri Kipa nugget kalpli, Volume çikolata çeşitleri, ..

Kataloğu Gör

Kipa Süpermarket 3-16 Şubat İndirim Kataloğu

Kipa Süpermarket 3-16 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. Kipa'da her gün 1 TL sloganıyla sunulan ne alırsan 1 TL kampanyası dikkat çekiyor. Harika fırsat ürünleri var. İşte bu hafta ki ne alırsan 1 TL ürünleri: Filiz makarna çeşitleri, Burcu mısır, Eti puf çeşitleri, Kipa rakipsiz peçete, Çikilop, Yonca rendelenmiş domates, Kipa ıslak mendil,  Tek süt uht süt çeşitleri, Eti form mısır ve pirinç patlağı. Ne alırsan 2 ..

Kataloğu Gör

Mango Indirimleri 2017

Bay, bayan, çocuk herkesin rahatlıkla alışveriş yapacağı Mango mağazası ile sizde yeni dönem indirimleri öğrenmelisiniz. Sezon sonu ve seri sonu indirimleri ile göz kamaştıran mango mağazaları sizler için her daim indirimleri ile kalplerinizi fethediyor. Ayrıca her yaşa uygun ürünlerin dışında, her zevke uygun modeller ile de göz kamaştırmayı başaran mango mağazaları son dönem indirimleri ile her keseye kolaylık sağl..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.