Hakmar 30 Haziran 6 Temmuz Aktüel Kataloğu

Kategori: Hakmar Aktüel / 23 Haziran 2016

Hakmar 30 Haziran 6 Temmuz Aktüel Kataloğu yayımlandı. Zengin bir indirim katalog olduğunu şimdiden belirtelim. Kataloğun bir sayfası temizlik ürünlerine, bir sayfası kozmetik ürünlerine ayrılmış. Diğer üçüncü sayfada ise ilgi göreceğini düşündüğümüz çeşitli ürünler var. Özellikle de store perde ve çekmeli tekerlekli  bavul uygun fiyatlarıyla kısa sürede tükenecek ürünler arasında. Bunun dışından ayakkabı ve çocuk pantolanlarını da kaçırmamalısınız. Temizlik ürünlerinden ise Banat temizlik seti 29.95 TL’lik fiyatıyla kaçırılmaması gereken ürünler arasında. İşte 30 Haziran Hakmar indirimli ürünleri:

Kategori: Hakmar Aktüel / 23 Haziran 2016

Hakmar 2-8 Mart Aktüel Market Kataloğu

Hakmar 2-8 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Hakmar marketlerinin haftalık olarak yayınlamış olduğu Hakmar aktüel kataloğunun bu haftaki sayısını sizler için inceledik. Gözümüze çarpan ürünlerden bazılarını sıraladık. İlk olarak tekstil ürünlerinden dikkatimizi çarpan ürünler oldu. Güneşlik saten 18,95 TL, Tül 49,95 TL, Battaniye çift kişilik 49,95 TL, Battaniye bebek 22,95 TL, Sweat shirt yakalı 19,95 TL. Bu ü..

Kataloğu Gör

Hakmar 23 Şubat 1 Mart Aktüel Market Kataloğu

Hakmar 23 Şubat 1 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Merakla beklenen Hakmar kataloğunun bu haftaki sayısını sizler için inceledik ve ürünleri sizler için sıraladık. İlk olarak gözümüze çarpan ürünler arasında Roval Tencere bulunmakta. 30 cm boyutunda olan bu tencere 34,90 TL gibi cazip bir fiyatla satışta olacak. Çaydanlık 26,90 TL, Spor ayakkabı bay-bayan 24,95 TL, Mutfak ürünleri 1,00 TL. Bu ürünlerin haricin..

Kataloğu Gör

Hakmar 2 Şubat’tan İtibaren Geçerli Okul Alışverişi Kataloğu

Hakmar 2 Şubat'tan İtibaren Geçerli Okul Alışverişi Kataloğu yayınlandı. Çocuğunuzun bütün okul alışverişi ihtiyaçlarını rahatlıkla en uygun fiyata Hakmar Mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. "2. Dönem okul ihtiyaçlarınız için Hakmar size yeter" sloganıyla sunulan katalogda öne çıkan ürünler şu şekilde: Çanta kolej yaygın 49.50, Çanta beslenme çantası kabartmalı ortopedik crm 39.95, Boya pastel fatih 3.95, Boya kur..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.