Şok Market 15-21 Şubat İndirim Kataloğu

Şok Market 15-21 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı.Bu hafta 15-21 şubat arası muhteşem kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Finish hepsi bir arada bulaşık makinesi 36'lı tableti 18,90₺ yerine sadece 9₺ ancak bu kampanyadan yararlanmanız için 25₺ veyahut daha fazla bir alış veriş yapmalısınız. Superfresh kayseri mantısı 450 gram bir alana bir bedava fiyatıda sadece 6,10Tl. Komili konfor otuz ikili t..

Kataloğu Gör

Şok Hafta Sonu 11-14 Şubat Kataloğu

Şok Hafta Sonu 11-14 Şubat Kataloğu yayınlandı. Kampanyalı ürün olarak Aytaç klasik kangal sucuk ısıl işlem sunulmuş. Bu ürüne 25 TL 'lik alışverişlerinizde 8.00 TL'ye sahip olabilirsiniz. İki sayfalık kataloğun ilk sayfası manav ürünleri için ayrılmış. İkinci sayfadaki dikkat çekecek ürünler ise şu şekilde: Sinbo saç kurutma makinesi 24.90, Şarj edilebilir saç kesme makinesi 29.90, Ayak bakım ci..

Kataloğu Gör

Şok Market 8-14 Şubat İndirim Kataloğu

Şok Market 8-14 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. Haftanın kampanyalı ürünü Tursil jel deterjan olmuş. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere bu ürüne 18.50 yerine sadece 10.00 TL'ye sahip olabilirsiniz. Diğer Şok market indirimleri ise şu şekilde: Aytaç dana kıyma 15.95, Ülker teremyağ 8.45, Coca cola zero fanta portakal 2.65, Prima dev ekonomik bebk bezi çeşitleri 34.50, Omomati..

Kataloğu Gör

Şok 4-7 Şubat Hafta Sonu Özel Aktüel Kataloğu

Şok marketlerinin hafta sonuna özel olarak her hafta sonu yayınlamış olduğu Şok hafta sonu özel insertinin 4-7 Şubat tarihli Hafta Sonu Özel Aktüel Kataloğu yayınlandı. Sizler için hafta sonu fırsatlarını inceledik ve gözümüze çarpan birçok kampanya oldu. Fiyatlar oldukça cazip ve çeşit çok fazla. İlk olarak hafta sonu fırsatları arasında 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan Dove..

Kataloğu Gör

Şok 1-7 Şubat Aktüel Market Kataloğu

Şok 1-7 Şubat Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Şok marketlerinin düzenli olarak haftalık yayınlamış olduğu Şok insertinde avantajlar bitmek bilmiyor. Her ihtiyacınıza bütçenize uygun, kaliteli ürünlerin adresi Şok marketlerinin yayınlamış olduğu indirim kataloğunu sizler için inceledik ve ürünleri sıraladık. Her hafta olduğu gibi bu haftanın 25 TL  ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak ola..

Kataloğu Gör