Şok Aktüel 28-31 Mayıs Hafta Sonu İndirim Kataloğu

Şok Aktüel 28-31 Mayıs Hafta Sonu İndirim Kataloğu yayınlandı. İki sayfalık katalogda ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz indirimli ürünler var. Özellikle de Dana kıymanın kilosu 29.90 TL den satışta. Bu indirimi kesinlikle
Kataloğu İncele

Şok Market 25-31 Mayıs Aktüel Kataloğu

Şok Market 25-31 Mayıs Aktüel Kataloğu yayımlandı. Ramazan’ın başlamasına özel tam 8 sayfalık dopdolu indirimli ürünler hazırlanmış. Bu hafta ki şok aktüel kataloğundaki özel indirim Bahçıvan taze kaşar peyniri oluyor.
Kataloğu İncele

Şok Aktüel 21-24 Mayıs Hafta Sonu Kataloğu

Şok Aktüel 21-24 Mayıs Hafta Sonu Kataloğu yayımlandı. Klasikleşmiş bir şekilde yine iki sayfa yayımlanan kataloğun yine bir sayfası tamamen manav reyonu için ayrılmış. Diğer sayfada ise tekrar niteliğinde olan
Kataloğu İncele

Şok Market 18-24 Mayıs İndirim Kataloğu

Şok Market 18-24 Mayıs İndirim Kataloğu yayınlandı. Her zaman ki gibi temel gıda ve mutfak ürünleri üzerine yoğunlaşılmış bir katalog olmuş. Sabırsızlıkla beklediğiniz haftanın indirimli ürünü ise çamaşır deterjanı oluyor.
Kataloğu İncele

Şok Market 14-17 Mayıs Hafta Sonu Kataloğu

Şok Market 14-17 Mayıs Hafta Sonu Kataloğu yayınlandı. İki sayfalık kataloğun ilk sayfası her zamanki gibi manav reyonuna ayrılmış durumda. Sera kavun 1.69, Salkım domates 1.99, Papaz erik 4.99 TL.
Kataloğu İncele