Şok Market 30 Kasım 6 Aralık İndirim Kataloğu

Şok Market 30 Kasım 6 Aralık İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu hafta ki Şok Aktüel kataloğunun kampanyalı ürünü 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak Pril klasik bulaşık makinesi tableti oluyor. Bu ürüne 32.90 yerine sadece 18.00 TL'ye sahip olabilirsiniz. Diğer Şok indirimleri ise şu şekilde: Dana kıyma 15.95, Anadolu mutfağı gönen pirinç 9.95, Sleepy sensitive ıslak havlu 5.95, Blendax..

Kataloğu Gör

ŞOK 23-29 Kasım Aktüel Market Kataloğu

ŞOK 23-29 Kasım aktüel market kataloğu ile birlikte ŞOK’un yeni haftadaki indirimli ürünleri de belli oldu. Yapılan resmi açıklamalar ile birlikte ürünlerin indirimli fiyatları ve çeşitleri net bir şekilde görülebilirken, bu haftanın en dikkat çeken ürün gruplarından birisi Sinbo tarafından piyasaya sunulacak cihazlar olacak. Özellikle kış aylarına girdiğimiz bu dönemlerde kişilerin bu konuda iht..

Kataloğu Gör

Şok Market 12-15 Kasım Hafta Sonu İndirim Kataloğu

Şok Market 12-15 Kasım Hafta Sonu İndirim Kataloğu yayınlandı. Şok Aktüel hafta sonu kataloğunun kampanyalı ürünü Ülker pötibör bisküvi olmuş. Bu ürüne 4.95 yerine 3.00 TL sahip olmanız mümkün. Bunun için sadece 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yerli. Şok Hafta sonu dergisinde ilgi görebilecek diğer indirimli ürünler ise şu şekilde: Axen Uydu alıcılı smart led tv 1.299, Sinbo elektrikli tekli oc..

Kataloğu Gör

Şok Aktüel 9-15 Kasım Çarşamba Kataloğu

Şok Aktüel 9-15 Kasım Çarşamba Kataloğu yayınlandı. Bu haftanın kampanyalı ürünü Alo sıvı çamaşır deterjanı olmuş. Bu ürüne 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız takdirde 17.90 yerine sadece 10.00 TL gibi bulunmaz bir indirimle sahip olabilirsiniz. Diğer Şok Market indirimleri ise şu şekilde: Activex sıvı sabun 13.50, Fairy bulaşık makinesi tableti ve bulaşık sıvısı 23.95, Paşabahçe boza ve salep b..

Kataloğu Gör

Şok 5-8 Kasım Hafta Sonu Özel İndirim Kataloğu

Şok marketlerinin her hafta özel olarak yayınlamış olduğu 5-8 Kasım Hafta Sonu Özel İndirim Kataloğu yayınlandı. Şok marketlerinde fırsatlar ve avantajlar bitmek bilmiyor. Şok'un hafta sonu fırsatlarını sizler için inceledik ve sıraladık. Şok'un vazgeçilmez hafta sonu indirimlerinden olan meyve sebze indirimleri bu katalogda da mevcut. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Lipton Doğu Karadeniz Demli..

Kataloğu Gör
12