Migros Migroskop 29 Eylül 12 Ekim İndirim Kataloğu

Migros Migroskop 29 Eylül 12 Ekim İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu ayın en zengin kataloğu olduğunu şimdiden belirtelim. Bu katalogdaki Migros kampanyaları sizleri çok memnun edecek. Kataloğun ana sayfa indirimleri ise şu şekilde: 3-6 Ekim tarihleri arasında tüm bebek bezlerinde aynı ürünün ikincisinde yüzde 40 indirim. 29 Eylül 2 Ekim tarihleri arasında Tüm bakliyat çeşitlerinde aynı ürünün ikinc..

Kataloğu Gör

Migros 15-28 Eylül Migroskop İndirim Kataloğu

Migros 15-28 Eylül Migroskop İndirim Kataloğu yayınlandı. Her zaman ki gibi müthiş indirimlerin sunulduğu bir katalog olmuş. Bu hafta ki Migroskop Dergisi'nin ana sayfa sloganı ise "Money Club Kart ile 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde gözlerinize inanamayacağınız indirimler sizi bekliyor" olmuş. 60 TL ve üzeri alışverişinizde 21-22 Eylül tarihlerinde Komili ayçiçek yağı sadece 9 TL. yine 23 Eylü..

Kataloğu Gör

Migroskop 1-18 Eylül Bayram İndirim Kataloğu

Migroskop 1-18 Eylül Bayram İndirim Kataloğu yayınlandı. Bayramın tadı Migros'ta çıkar sloganıyla çıkan kataloğun ana tema kampanyası da bayram şekerlerinde sunulmuş. Tek seferde 30 TL'lik bayram şekeri veya çikolatası alışverişinize Money Club Kart ile 5 Money, Mney Bonus ile 10 Money hediye! Büyük indirimlerden ise en göze çarpan 8 Eylül tarihinde 1 Litrelik Selin kolonya sadece 3 TL. 9-10 Eylü..

Kataloğu Gör