Migros Aktüel 16 Şubat 1 Mart Migroskop Kataloğu

Migros Aktüel 16 Şubat 1 Mart Migroskop Kataloğu yayınlandı. Herzamanki gibi Ayın en zengin kataloğu olmuş. İşte Migroskop dergisindeki indirimli ürünler: Poşetli bütün piliç ve yer fıstığı 1TL, 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere Persil jel expert 33 yıkama 9 TL, Yayla gönen baldo pirinç ve Vileda magical sistem 5.00, 20-21 Şubat tarihlerinde yine 60 TL ve üzeri alışverişlerini..

Kataloğu Gör

Migroskop 2-15 Şubat Market Kataloğu

Migroskop 2-15 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Hem hediyeli hem indirimli sloganıyla sunulan insert dergisinde birbirinden cazip indirim fırsatları bulunuyor. Ana sayfa indirimli ürünleri şu şekide: Kırlangıç riviera zeytinyağı alana Duru bulgur hediye 31.90 TL. Persil jel 46 yıkama alana migros ıslak havlu 72'li hediye 24.90 TL. Bu ürünlerin haricine tam beş sayfa bu şekilde hem hediyeli hem d..

Kataloğu Gör

Migroskop 19 Ocak 1 Şubat Market Kataloğu

Migroskop 19 Ocak 1 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Harika Migros kampanyaları düzenlenmiş. Belli tarihlerde sabit fiyatla reyonlarda satışa sunulacak fırsat ürünlerini kesinlikle kaçırmamalısınız. Bu hafta ki Migroskop kataloğunda yer alan Migros markalı ürünlerden dikkat çeken indirimler ise şu şekilde: Eski kaşar 10.85, Yarım yağlı süt 1.75, Tam yağlı taze kaşar peyniri 19.90, Dilimli salam ..

Kataloğu Gör

Migroskop 5-18 Ocak İndirim Kataloğu

Migroskop 5-18 Ocak İndirim Kataloğu yayınlandı. Yeni yılın ilk Migroskop ergisi olan katalogda birbirinden cazip indirimler ve kampanyalar sizleri bekliyor. Bu haftaki kataloğun ana sayfa sloganı: "Lamı cimi yok Migros var!" olmuş. İşte ön plana çıkan ana sayfa kampanyalı ürünler: Migros markalı ürünlerden; Filiz çay 13.50, Süt 1.95, Osmancık pirinç 9.25, Köşeli pet ayçiçek yağı 23.95, Uzman kas..

Kataloğu Gör

Migroskop 22 Aralık 4 Ocak İndirim Kataloğu

Migroskop 22 Aralık 4 Ocak İndirim Kataloğu yayınlandı. Yılbaşını da içine alan bir katalog olduğundan ana sayfa teması da bu yönde hazırlanmış. "Yılbaşı fırsatları tüm coşkusuyla Migros'ta" sloganıyla sunulan Migroskop Dergisi'ndeki öne çıkan indirim fırsatları ise şu şekilde: Lezzet dolu bir yılbaşı klasiği Migros yılbaşı sepet, 39.90, Yılbaşı hediye kutusu 39.90. Parfüm, yüz vücut, el bakım kr..

Kataloğu Gör