Kipa Market 29 Nisan 8 Mayıs İndirim Kataloğu

Kipa Market 29 Nisan 8 Mayıs İndirim Kataloğu yayınlandı. Her sayıda biraz daha kendini aşan Kipa Market bu sayıda da yine temel gıda ve mutfak ürünlerinde rakipsiz gibi görünüyor. Bu sayının ana teması anneler günü olmuş. Ana tema sloganı ise "Hayatı güzelleştiren annelerimiz için haydi Kipa'ya" olarak belirlenmiş. Anneler Günü'ne özel kapak sayfası indirimleri şu şekilde: El, vücut ve cilt bakı..

Kataloğu Gör

Kipa 15-28 Nisan İndirim Kataloğu

Kipa 15-28 Nisan İndirim Kataloğu yayınlandı. Çok zengin bir katalog olduğunu şimdiden söyleyelim. Her türlü ihtiyacınızı Kipa Market'ten çıkmadan rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bu sayıdaki ana tema diğer marketler gibi 23 Nisan çocuk bayramı olmuş. 23 Nisan Bayramı'na özel bir çok fırsat ve indirimli ürün sunulmuş. Bu hafta ki Kipa Aktüel Kataloğundaki öne çıkan indirimler is şu şekilde: Nevşeh..

Kataloğu Gör

Kipa Aktüel 1-14 Nisan İndirim Kataloğu

Kipa Aktüel 1-14 Nisan İndirim Kataloğu yayınlandı. Nisan ayının ilk kataloğu olan dergi diğer kataloglara nazaran daha fazla ürün çeşitliliği barındırıyor. Özellikle de 1 TL'ye sunulan ürünler sizleri çok memnun edecek. 1 TL'lik ürünler şu şekilde: Nefista rulo börek, burcu ketçap ve mayonez, Kipa ıslak mendil, Yonca rendelenmiş domates, Pınar denge maden suyu, Kipa su, Reis pirinç, Ömer adil sı..

Kataloğu Gör