Kipa 27 Mayıs 9 Haziran İndirim Kataloğu

Kipa 27 Mayıs 9 Haziran İndirim Kataloğu Yayımlandı. Ramazan ayına özel müthiş fırsat indirimleri var. Özellikle de temel gıda ürünlerine yönelik yapılan indirimler sizleri çok mutlu edecek. Ramazan bereketiyle geldi sloganıyla sunulan katalogda Ramazan ayında her gün bir üründe sürpriz indirim var. 27 Mayıs günü Orkide omega 15.00 TL. 28 Mayıs günü Persilmatik expert çeşitleri 5 kg 14.90 TL. 29 ..

Kataloğu Gör

Kipa Aktüel 9-26 Mayıs İndirim Kataloğu

Kipa Aktüel 9-26 Mayıs İndirim Kataloğunda ne alırsa 1 TL kampanyası sizleri çok mutlu edecek. Bunun yanında ne alırsan 2-3-5 ve 10 TL kampanyalarında da çok cazip indirimler var. İşte Kipa Market ne alırsan 1-2 ve 5 TL ürünleri: Çikilop, Kipa ıslak mendil, Yonca Omega 3, Yonca rendelenmiş domates, Damla maden suyu, Ömer asil sıvı sabun, Beyaz lahana, Havuç, Patates, Nefista tahıllı sade çubuk si..

Kataloğu Gör

Kipa Market 29 Nisan 8 Mayıs İndirim Kataloğu

Kipa Market 29 Nisan 8 Mayıs İndirim Kataloğu yayınlandı. Her sayıda biraz daha kendini aşan Kipa Market bu sayıda da yine temel gıda ve mutfak ürünlerinde rakipsiz gibi görünüyor. Bu sayının ana teması anneler günü olmuş. Ana tema sloganı ise "Hayatı güzelleştiren annelerimiz için haydi Kipa'ya" olarak belirlenmiş. Anneler Günü'ne özel kapak sayfası indirimleri şu şekilde: El, vücut ve cilt bakı..

Kataloğu Gör