Hakmar 2-8 Mart Aktüel Market Kataloğu

Hakmar 2-8 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Hakmar marketlerinin haftalık olarak yayınlamış olduğu Hakmar aktüel kataloğunun bu haftaki sayısını sizler için inceledik. Gözümüze çarpan ürünlerden bazılarını sıraladık. İlk olarak tekstil ürünlerinden dikkatimizi çarpan ürünler oldu. Güneşlik saten 18,95 TL, Tül 49,95 TL, Battaniye çift kişilik 49,95 TL, Battaniye bebek 22,95 TL, Sweat shirt ..

Kataloğu Gör

Hakmar 23 Şubat 1 Mart Aktüel Market Kataloğu

Hakmar 23 Şubat 1 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Merakla beklenen Hakmar kataloğunun bu haftaki sayısını sizler için inceledik ve ürünleri sizler için sıraladık. İlk olarak gözümüze çarpan ürünler arasında Roval Tencere bulunmakta. 30 cm boyutunda olan bu tencere 34,90 TL gibi cazip bir fiyatla satışta olacak. Çaydanlık 26,90 TL, Spor ayakkabı bay-bayan 24,95 TL, Mutfak ürünleri 1,00 TL...

Kataloğu Gör

Hakmar 2 Şubat’tan İtibaren Geçerli Okul Alışverişi Kataloğu

Hakmar 2 Şubat'tan İtibaren Geçerli Okul Alışverişi Kataloğu yayınlandı. Çocuğunuzun bütün okul alışverişi ihtiyaçlarını rahatlıkla en uygun fiyata Hakmar Mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. "2. Dönem okul ihtiyaçlarınız için Hakmar size yeter" sloganıyla sunulan katalogda öne çıkan ürünler şu şekilde: Çanta kolej yaygın 49.50, Çanta beslenme çantası kabartmalı ortopedik crm 39.95, Boya pastel..

Kataloğu Gör

Hakmar 24-30 Kasım İndirim Kataloğu

24 Kasım Perşembe tarihi itibariyle Hakmar’da başlayacak yeni indirimli ürünlerde pek çok farklı indirim uygulanacak. Özellikle evlerde kullanılacak ev araç ve gereçlerinin olduğu aktüel ürünlerde patates ve soğan kovası gibi son dönemlerini revaçta ürünler sunulacak. 5.95 TL’den cep telefonu için kılıf kırılmaz camlar da satın alınabilir. 44.90 TL’den Vivaldi düdüklü tencere de satılacak ürünler..

Kataloğu Gör

Hakmar 17-23 Kasım İndirim Kataloğu

Hakmar marketlerinin yayınlamış olduğu 17-23 Kasım tarihli market indirim kataloğu yayınlandı. Merakla takip edilen Hakmar kataloğunun bu haftaki sayısında avantaj ve indirimler oldukça fazla. Bizde bu hafta kataloğunun avantajlı ürünlerini sizler için inceledik ve sıraladık. İşte gözümüze çarpan ürünler. Araç ürünlerinden Motor yağı 12,90 TL, Antifreeze 19,90 TL, Trafik seti 32,90 TL. Cam suyu 4..

Kataloğu Gör