CarrefourSa 16 Şubat – 1 Mart Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa yine büyük indirim katalogu ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu on beş günlük indirim zamanında szilerle ilk önce ikincisi 1Tl olan ürünler ile başlamak istiyorum. Bu ürünlerin ilkini normal fiyat ile alıyorsunuz, ikinci aynı ürünü aldığınızda sadece bir türk lirası ödüyorsunuz. Bu indirime dahil olan markalar sırma mısır yağı, torku yoğurt , tat ketçap, doğuş filiz çay, nescafe g..

Kataloğu Gör

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu bir birinden cazip indirim fırsatlarıyla beğenilerinize sunuldu. Carreforsa Hiper kataloğundaki öne çıkan fırsat ürünleri ise şu şekilde: Prima süper ekonomik bebk bezi çeşitleri 34.50, Arielmatik çamaşır deterjanı çeşitleri 29.90, Fakir twister blender set 139.00, Arzum mora elektrikli süpürge 279.00, Acer dizüstü bilgisayar 1.599, İphone akıll..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 3-15 Şubat İndirim Kataloğu

Carrefoursa Süper 3-15 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. "Seven sevilen bir olunca tasarrufun adresi Carrefoursa" sloganı ile sunulan kataloğun ana sayfa indirimli ürünleri şu şekilde: Yudum ayçiçek yağı 5 litre teneke 29.90, Bal küpü toz şeker 17.90. Diğer Carrefoursa Süper indirimleri ise şu şekilde: Pınar tam yağlı süt 11.45, Sek yeni nesil günlük süt 3.45, Sütaş kaymaksız yoğurt 7.45, Nestle..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Sevgililer Günü Kampanya Broşürü

Carrefoursa Sevgililer Günü Kampanya Broşürü yayınlandı. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel çıkarılan bu katalogda sevdikleriniz için her türlü hediyeyi bulabilirsiniz. Kampanya kapsamında 10-14 Şubat tarihleri arasında el yüz vücut bakım ürünlerinde % 50 indirim sunuluyor. İşte öne çıkan indirimler: Samsung Galaxy Akıllı Telefon 749, Sevimli pelüşlar 14.99, Babyliss epilasyon cihazı 339.00, Philip..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 20 Ocak-2 Şubat Kataloğu

Carrefoursa Hiper 20 Ocak-2 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu ayın en avantajlı kataloğu olduğunu söylersek sanırız abartmış olmayız. Müthiş kampanya ve indirim fırsatları sizleri bekliyor. Ana sayfa ürünleri olarak iki adet ürün sunulmuş. Yudum ayçiçek yağı 5 litre pet ve Tursilmatik 5 kilogramlık çamaşır deterjanı çeşitleri ikisi bir arada 47.40 TL yerine sadece 37.50 TL. Bu şekilde kataloğ..

Kataloğu Gör