Carrefoursa Hiper 20 Ocak-2 Şubat Kataloğu

Carrefoursa Hiper 20 Ocak-2 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu ayın en avantajlı kataloğu olduğunu söylersek sanırız abartmış olmayız. Müthiş kampanya ve indirim fırsatları sizleri bekliyor. Ana sayfa ürünleri olarak iki adet ürün sunulmuş. Yudum ayçiçek yağı 5 litre pet ve Tursilmatik 5 kilogramlık çamaşır deterjanı çeşitleri ikisi bir arada 47.40 TL yerine sadece 37.50 TL. Bu şekilde kataloğ..

Kataloğu Gör

CarrefourSa 12 Ocak-2 Şubat Market Kataloğu

CarrefourSa Süper 12 Ocak-2 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Birbirinden cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor. Bu haftaki kataloğun sloganı " Şifa niyetine ne lazımsa Carrefoursa" olmuş. Ana sayfa indirimi ise Mersin Washington portakal olarak belirlenmiş. Carrefoursa Marketlerde kilosu 1.99 TL'den sizleri bekliyor. Ana sayfa ürününden de anlayacağınız gibi kış meyveleri kataloğun temasını ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 6-19 Ocak İndirim Kataloğu

Carrefoursa Hiper 6-19 Ocak İndirim Kataloğu yayınlandı. Tasarruf lazımsa Carrefoursa sloganı ile sunulan katalogda birbirinden cazip indirimler bulunuyor. Bir alana bir bedava, ikincisi yüzde 50 indirimli, üç al iki öde ve hediyeli ürünler gibi harika kampanyalar düzenlenmiş. Kipa kataloglarında sıkça gördüğümüz ne alırsan 1-2-3 TL kampanyasında da harika fırsat ürünleri bulunuyor. Carrefoursa k..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 16-31 Aralık İndirim Kataloğu

Carrefoursa Hiper 16-31 Aralık İndirim Kataloğu yayınlandı. Yılbaşını da kapsayan bir katalog olduğundan ana tema yılbaşı olmuş. Slogan olarak da "Yeni yılda bolluk bereket birlik iyi şans" olarak seçilmiş. Milli Piyango yılbaşı biletlerini Carrefoursa'larda bulabileceğini belirtip öne çıkan indirimlere bakalım: Doldurulmuş kızarmış bütün hindi ve tavuk ürünlerini 28 Aralık tarihinden itibaren Ca..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 16 Aralık 5 Ocak Market Kataloğu

Carrefoursa Süper 16 Aralık 5 Ocak Market Kataloğu yayınlandı. Yeni yılda bolluk bereket birlik iyi şans sloganı ile sunulan katalogda müthiş yeni yıl indirim fırsatları bulunuyor. İşte bu sayıdaki öne çıkan Carrefoursa indirimleri: Mehtap karnıyarık tenceresi 19.90, Ekici tam yağlı beyaz peynir 14.90, Sütaş beyaz peynir 13.45, Carrefour eski kaşar peyniri 25.90, Fakir blender set 119.00, Sinbo ç..

Kataloğu Gör