CarrefourSa 16 Şubat – 1 Mart Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa yine büyük indirim katalogu ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu on beş günlük indirim zamanında szilerle ilk önce ikincisi 1Tl olan ürünler ile başlamak istiyorum. Bu ürünlerin ilkini normal fiyat ile alıyorsunuz, ikinci aynı ürünü aldığınızda sadece bir türk lirası ödüyorsunuz. Bu indirime dahil olan markalar sırma mısır yağı, torku yoğurt , tat ketçap, doğuş filiz çay, nescafe g..

Kataloğu Gör

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu bir birinden cazip indirim fırsatlarıyla beğenilerinize sunuldu. Carreforsa Hiper kataloğundaki öne çıkan fırsat ürünleri ise şu şekilde: Prima süper ekonomik bebk bezi çeşitleri 34.50, Arielmatik çamaşır deterjanı çeşitleri 29.90, Fakir twister blender set 139.00, Arzum mora elektrikli süpürge 279.00, Acer dizüstü bilgisayar 1.599, İphone akıll..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 20 Ocak-2 Şubat Kataloğu

Carrefoursa Hiper 20 Ocak-2 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu ayın en avantajlı kataloğu olduğunu söylersek sanırız abartmış olmayız. Müthiş kampanya ve indirim fırsatları sizleri bekliyor. Ana sayfa ürünleri olarak iki adet ürün sunulmuş. Yudum ayçiçek yağı 5 litre pet ve Tursilmatik 5 kilogramlık çamaşır deterjanı çeşitleri ikisi bir arada 47.40 TL yerine sadece 37.50 TL. Bu şekilde kataloğ..

Kataloğu Gör

CarrefourSa 12 Ocak-2 Şubat Market Kataloğu

CarrefourSa Süper 12 Ocak-2 Şubat Market Kataloğu yayınlandı. Birbirinden cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor. Bu haftaki kataloğun sloganı " Şifa niyetine ne lazımsa Carrefoursa" olmuş. Ana sayfa indirimi ise Mersin Washington portakal olarak belirlenmiş. Carrefoursa Marketlerde kilosu 1.99 TL'den sizleri bekliyor. Ana sayfa ürününden de anlayacağınız gibi kış meyveleri kataloğun temasını ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 6-19 Ocak İndirim Kataloğu

Carrefoursa Hiper 6-19 Ocak İndirim Kataloğu yayınlandı. Tasarruf lazımsa Carrefoursa sloganı ile sunulan katalogda birbirinden cazip indirimler bulunuyor. Bir alana bir bedava, ikincisi yüzde 50 indirimli, üç al iki öde ve hediyeli ürünler gibi harika kampanyalar düzenlenmiş. Kipa kataloglarında sıkça gördüğümüz ne alırsan 1-2-3 TL kampanyasında da harika fırsat ürünleri bulunuyor. Carrefoursa k..

Kataloğu Gör
123