Carrefoursa Hiper 25 Haziran 7 Temmuz Market Kataloğu

Carrefoursa Hiper 25 Haziran 7 Temmuz Market Kataloğu yayımlandı. Haftanın en zengin kataloğu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle de Ramazan Bayramı dolayısıyla çok sayıda sayfa tatlı, şekerleme ve çikolatalara ayrılmış durumda. Şeker ve tatlı alışverişlerinizi en uygun şekilde Carrefoursa marketlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sayının ana sayfa kampanyalı ürünleri ise şunlar: Şölen ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 25 Haziran 7 Temmuz İndirim Kataloğu

Carrefoursa Süper 25 Haziran 7 Temmuz İndirim Kataloğu yayımlandı. Bu hafta ki Carrefoursa Aktüel kataloğunun ana tema sloganı "Şeker tadında bayram fırsatları" olmuş. Slogandan da anlaşılacağı üzere her türlü tatlı ve şekerleme çeşidi kataloğa eklenmiş. Ana sayfa indirimli ürünü ise 19.90 TL'lik cazip fiyatıyla Şölen Mono Dökme Çikolata olmuş. Bunun yanında Duru kolonya çeşitlerinde yüzde 40, Ni..

Kataloğu Gör

Carrefoursa 11-20 Haziran Babalar Günü İndirim Kataloğu

Carrefoursa 11-20 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü'ne özel indirim kataloğu yayınladı. Babamıza bu özel günde alacağımız hediyeyi Carrefoursa'dan seçmek bütçemize çok iyi gelecek. Süper babama be lazımsa Carrefoursa sloganıyla sunulan kataloğun ana tema indirimli ürünleri ise İphone 6s - 6s Plus ve Hakiki deri erkek ayakkabı oluyor. İphone 6s 2.699 TL, İphone 6s Plus 3.199 TL, Cüzdan artı ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 11-24 Haziran Aktüel Kataloğu

Carrefoursa Süper 11-24 Haziran Aktüel Kataloğu yayımlandı. Tam anlamıyla Ramazan bereketini yaşatan bir katalog hazırlanmış. Ana tema indirimli ürünleri olarak Dana kuşbaşı ve Tunus hurma sunulmuş. Bu ürünlerden hurmanın 300 gramı 2.95 TL, Kuşbaşının kilosu ise 34.90 TL. Ramazan boyunca Carrefoursa kart ile 100 TL ve üzeri gıda alışverişi yaptığınızda anında 20 TL puan kazanabileceksiniz. Önceki..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper Market 28 Mayıs 10 Haziran İndirim Kataloğu

Carrefoursa Hiper Market 28 Mayıs 10 Haziran İndirim Kataloğu yayımlandı. Ramazan'ın gelmesi ile şenlenen indirim kataloglarına Carefoursa da ayak uydurmuş. Tamamen Ramazan'a özel temel gıda ve mutfak ürünlerine yoğunlaşılmış bir katalog olmuş. Diğer marketlerin ramazan kolileri ile kıyaslandığında biraz daha pahalı gelebilir ama ürün çeşitliliği ve kalitesi ile ramazan kolilerinde de Carrefoursa..

Kataloğu Gör
12