Carrefoursa Hiper 16-31 Aralık İndirim Kataloğu

Carrefoursa Hiper 16-31 Aralık İndirim Kataloğu yayınlandı. Yılbaşını da kapsayan bir katalog olduğundan ana tema yılbaşı olmuş. Slogan olarak da "Yeni yılda bolluk bereket birlik iyi şans" olarak seçilmiş. Milli Piyango yılbaşı biletlerini Carrefoursa'larda bulabileceğini belirtip öne çıkan indirimlere bakalım: Doldurulmuş kızarmış bütün hindi ve tavuk ürünlerini 28 Aralık tarihinden itibaren Ca..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 16 Aralık 5 Ocak Market Kataloğu

Carrefoursa Süper 16 Aralık 5 Ocak Market Kataloğu yayınlandı. Yeni yılda bolluk bereket birlik iyi şans sloganı ile sunulan katalogda müthiş yeni yıl indirim fırsatları bulunuyor. İşte bu sayıdaki öne çıkan Carrefoursa indirimleri: Mehtap karnıyarık tenceresi 19.90, Ekici tam yağlı beyaz peynir 14.90, Sütaş beyaz peynir 13.45, Carrefour eski kaşar peyniri 25.90, Fakir blender set 119.00, Sinbo ç..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper Market 2-15 Aralık Aktüel İndirimleri

Carrefoursa Hiper Market 2-15 Aralık Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. "Aralık'ta Hiper Günler"  sloganıyla sunulan katalogda müthiş indirim kampanyaları yer alıyor. Kampanya dahilinde her gün bir üründe çılgın fıyat sizi bekliyor. 2-3-4-5 Aralık tarihlerinde Şampuan ve saç kremi çeşitlerinde yüzde 40 indirim var. Bunun haricinde saç boyası ürünlerinde yüzde 50; El, yüz vücut bakım ürünlerinde ..

Kataloğu Gör