Bim Aktüel 29 Temmuz 4 Ağustos İndirim Kataloğu

Bim Aktüel 29 Temmuz 4 Ağustos İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu hafta ki Bim Aktüel kataloğunun en çok rağbet görecek ürünleri 9.00 TL'lik fiyatıyla Bayan atlet şort pijama takımı ve 9.90 TL'lik fiyatıyla Bayan V yaka kısa kollu elbise olacak gibi görünüyor. Bunların haricinde katalogdaki diğer indirimli ürünler ise şu şekilde: Krep tavası 7.90, Sahan seti 42.50, Büyük boy güveç 16.50, Kahve finca..

Kataloğu Gör

Bim Aktüel 22-28 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim Aktüel 22-28 Temmuz İndirim Kataloğu yayınlandı. Önceki haftalara göre daha sade bir katalog ile karşımıza çıkan Bim Markette bu hafta en fazla ilgi görecek ürün hiç kuşkusuz 8 bölmeli çift kapaklı ahşap dolap olacak. Yerli üretim ve 180x50x30 cm ebatlarında olan bu ürüne 135.00 TL gibi piyasada bulamayacağınız indirimli bir fiyata sahip olabilirsiniz. Çok fazla rağbet görecek bir diğer ürün ..

Kataloğu Gör

Bim Aktüel 15-21 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim Aktüel 15-21 Temmuz İndirim Kataloğu yayınlandı. Üç sayfalık katalogda çok cazip indirimli ürünler bulunuyor. Bu hafta ki Bim 15 Temmuz kataloğunda en çok talep görecek ürün hiç kuşkusuz 27.50 TL gibi çok cazip bir fiyata satışa sunulan Şönli kaydırmaz yolluk olacak. 70x200 cm boyutlarında olan bu yolluğu tükenmeden almalısınız. Diğer öne çıkan Bim Market indirimli ürünleri ise şu şekilde: Ka..

Kataloğu Gör

Bim 8-14 Temmuz Aktüel İndirim Kataloğu

Bim 8-14 Temmuz Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. Üç sayfalık katalogda en çok ilgiyi görecek ürünler hiç şüphesiz mangal malzemeleri olacaktır. Ramazan ayının bitmesi ile herkesin mangal sezonunu yeniden başlatması kaçınılmaz. Dolayısıyla bu ürünleri tükenmeden almalısınız. Bu hafta ki Bim Aktüel kataloğundaki belli başlı diğer ürünler ise şu şekilde: Hazır mangal 9.95, Mangal tutuşturucu jel ..

Kataloğu Gör

Bim 1-7 Temmuz Aktüel İndirim Kataloğu

Bim 1-7 Temmuz Aktüel İndirim Kataloğu yayımlandı. Bir birinden cazip indirimli ürünler bu hafta ki Bim Aktüel kataloğunda sizleri bekliyor. Bu hafta ki katalogda en göze çarpan ürün ise gölgelikli salıncak oluyor. Bahçelerinize ve balkonlarınıza çok yakışacak bu ürüne 199 TL gibi çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. İlginizi çekebilecek bir diğer indirimli ürün ise 39.90 TL'ye Bim Market ra..

Kataloğu Gör