Bim 26 Ağustos 1 Eylül Aktüel İndirim Kataloğu

Bim 26 Ağustos 1 Eylül Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. Birbirinden cazip indirimler sizleri bekliyor. Okulların açılmasına az bir süre kala yayınlandığından genelde okul kırtasiye ihtiyaçlarıyla dolu bir katalog olmuş. Bu haftaki Bim Aktüel indirimli ürünleri şu şekilde: Lisanslı kırtasiye seti 9.90, Cabdy jar oyun hamuru seti 19.90, Lisanslı anaokulu çantası 9.90, Jumbo kuru boya kalemi 7.90..

Kataloğu Gör

Bim Aktüel 19-25 Ağustos İndirim Kataloğu

Bim Aktüel 19-25 Ağustos İndirim Kataloğu yayınlandı. Katalogda özellikle ilgi göreceğini düşündüğümüz iki adet indirimli ürün var. Birincisi 45.00 TL gibi çok cazip bir fiyatla satışa sunulan şifreli kilitli ve çek çek mekanizmalı kabin tipi valiz. İkinci ürün ise Ayna, diş fırçalık, Etajer, sabunluk, havluluk, kapaklı tuvalet kağıtlık gibi parçalardan oluşan toplam 6 barça banyo aksesuar seti o..

Kataloğu Gör

Bim Aktüel 16 Ağustos Salı Market Kataloğu

Bim Aktüel 16 Ağustos Salı Market Kataloğu yayınlandı. Tek sayfalık katalogda ilginizi çekecek çok fazla ürün olduğunu düşünmüyoruz. Yine de sunulan indirimler cazip görünüyor. Bu hafta ki Bim Aktüel kataloğunda bulunan indirimli ürünler şu şekilde: Üzüm sirkesi 3.25, Limon sosu 2.95, Hazır turşu salamurası fıçı ekstra 4.45, Cihan marka salamura tuzu 1.45, Defne yaprağı seğmen 0.95, Tane karabibe..

Kataloğu Gör

Bim Aktüel 12-18 Ağustos İndirim Kataloğu

Bim Aktüel 12-18 Ağustos İndirim Kataloğu yayınlandı. İlginizi çekebilecek çok sayıda ürünün olduğunu şimdiden belirtelim. Özellikle de 79.00 TL'lik fiyatıyla Kumtel marka elektrikli mini fırın kesinlikle kaçırılmayacak ürünler arasında. Yoğun talep görecek bir diğer indirimli ürün ise Koltuk örtüsü takımı yine bu ürüne de 89.00 TL gibi uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Diğer indirimli ürünle..

Kataloğu Gör

Bim 5 Ağustos Aktüel İndirim Kataloğu

Bim 5 Ağustos Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. Kataloğun en cazip ürünü olarak Chef's marka pratik tava seti göze çarpıyor. Bu ürüne 65.00 TL gibi çok cazip bir fiyata Bim reyonlarından sahip olabilirsiniz. Öne çıkan bir diğer ürün ise 19.90 TL'lik fiyatıyla 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmış metal ayaklı katlanır masa oluyor. Bu haftaki diğer Bim Aktüel ürünleri ise şu şekilde: Fakir çay m..

Kataloğu Gör
12