Carrefoursa Süper 25 Haziran 7 Temmuz İndirim Kataloğu

Kategori: Carrefour Aktüel / 28 Haziran 2016

Carrefoursa Süper 25 Haziran 7 Temmuz İndirim Kataloğu yayımlandı. Bu hafta ki Carrefoursa Aktüel kataloğunun ana tema sloganı “Şeker tadında bayram fırsatları” olmuş. Slogandan da anlaşılacağı üzere her türlü tatlı ve şekerleme çeşidi kataloğa eklenmiş. Ana sayfa indirimli ürünü ise 19.90 TL’lik cazip fiyatıyla Şölen Mono Dökme Çikolata olmuş. Bunun yanında Duru kolonya çeşitlerinde yüzde 40, Nivea güneş bakım ürünlerinde ise yüzde 30 indirim kampanyası düzenlemiş. Şeker, çikolata ve tatlı çeşitleri bakımından en uyun alışverişi Carrefoursa’dan yapabileceğinizin altını çizip, iyi bayramlar diliyoruz.

Kategori: Carrefour Aktüel / 28 Haziran 2016

Carrefoursa Hiper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu

Carrefoursa Hiper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Carrefoursa'nın bu haftaki kataloğunda tasarruf devri başladı. Ariel MAtik çamaşır deterjanı çeşitlerinden 1,5 kg'lık paketlerden üçlü alımlarınızda %50 indirim, ikili alımlarınızda %40 indirim, Tekli alımlarınızda %30 indirim bulunmakta. Fiyatı sırasıyla 16,35 TL, 13,08 TL, 7,63 TL. Persil temizliğin yeni neslini keşfedebilirsiniz. Persil Premium 20,90 ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu

Carrefoursa Süper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Carrefoursa marketlerinin Süper ve Hiper olarak ayrı ayrı yayınlamış olduğu bu hafta kataloglarını sizler için inceledik ve yayınladık. İlk olarak dikkatimizi çeken kampanya 2'nciyi kap tasarrufu kap kampanyası oldu. Nestle Corn Flakes ürününe 7,90 TL ödeyerek sahip oluyorsunuz ve 2. ürünü 1 TL'ye alıyorsunuz. Yeni çıkan ürünlerden olan First Sensations'..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 2-15 Mart Aktüel Kataloğu

Carrefoursa Hiper 2-15 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Merakla beklenen Carrefoursa Hiper insertinin bu haftaki sayısını sizler için inceledik. Gözümüze çarpan birçok kampanya oldu elbette. Hepsini sıralayamasak bile bir kaç tanesinden bahsedelim kısaca. Tasarruf devri ile 2'incisi %70 indirimli ürünler bulunmakta bu katalogda. Tursil Matik çamaşır deterjanı çeşitleri 1,5 kg 2. ürün fiyatı 2,37 TL. Yine aynı kampany..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.