Carrefoursa Süper 25 Haziran 7 Temmuz İndirim Kataloğu

Kategori: Carrefour Aktüel / 28 Haziran 2016

Carrefoursa Süper 25 Haziran 7 Temmuz İndirim Kataloğu yayımlandı. Bu hafta ki Carrefoursa Aktüel kataloğunun ana tema sloganı “Şeker tadında bayram fırsatları” olmuş. Slogandan da anlaşılacağı üzere her türlü tatlı ve şekerleme çeşidi kataloğa eklenmiş. Ana sayfa indirimli ürünü ise 19.90 TL’lik cazip fiyatıyla Şölen Mono Dökme Çikolata olmuş. Bunun yanında Duru kolonya çeşitlerinde yüzde 40, Nivea güneş bakım ürünlerinde ise yüzde 30 indirim kampanyası düzenlemiş. Şeker, çikolata ve tatlı çeşitleri bakımından en uyun alışverişi Carrefoursa’dan yapabileceğinizin altını çizip, iyi bayramlar diliyoruz.

Kategori: Carrefour Aktüel / 28 Haziran 2016

Carrefoursa Süper 16 Şubat- 1 Mart Aktüel Kataloğu

Carrefoursa Süper 16 Şubat- 1 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Daima merakla ve ilgiyle takip edilen Carrefoursa aktüel kataloğunun bu haftaki sayısını sizler için inceledik. Avantajlar ve fırsatlar bitmek bilmiyor. 2'nciyi kap tasarrufu yap sloganıyla karşımıza çıkan Carrefoursa market kataloğunda 2. ürün 1 TL. Sırma mısır yağı 1 LT 8,90 TL ve 2. ürünü ise 1 TL. Reis Pirinç ürününde ise 2. ürünü 3 TL. Bu ürünler kam..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 16 Şubat-1 Mart Aktüel Kataloğu

Carrefoursa Hiper 16 Şubat-1 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Carrefoursa Aktüel kataloğunun avantajlı ve kaliteli ürünlerini sizler için inceledik. Bazı gözümüze çarpan ürünleri sıraladık. İlk olarak 2 alana 1 bedava kampanyasıyla Yudum Ayçiçek yağı 1 Litre 8,85 TL, 3'lü alımda adet fiyatı 5,90 TL. Sadece bununla da sınırlı değil. Daha birçok avantajlı üründe  + 1 kampanyası bulunmakta. Meyve sebze reyonunda da birç..

Kataloğu Gör

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu bir birinden cazip indirim fırsatlarıyla beğenilerinize sunuldu. Carreforsa Hiper kataloğundaki öne çıkan fırsat ürünleri ise şu şekilde: Prima süper ekonomik bebk bezi çeşitleri 34.50, Arielmatik çamaşır deterjanı çeşitleri 29.90, Fakir twister blender set 139.00, Arzum mora elektrikli süpürge 279.00, Acer dizüstü bilgisayar 1.599, İphone akıllı telefon 2.199, Seg ..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.