Carrefoursa Hiper 8-22 Temmuz İndirim Kataloğu

Kategori: Carrefour Aktüel / 9 Temmuz 2016

Carrefoursa Hiper 8-22 Temmuz İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu hafta ki Carrefoursa Aktüel kataloğunun ana teması tatil olmuş. Sloganı da buna uygun olarak “Tatil Carrefoursa ile Keyifli” olmuş. Ana sayfa indirimli ürünleri olarak da üç farklı ebatda bavul ve güneş bakım ürünleri sunulmuş. Bavulların fiyatları boyutlarına göre 109, 129 ve 149 TL olarak sunulmuş. Güneş bakım ürünlerinde ise yüzde 40 indirim sizleri bekliyor. Carrefoursa kart kampanyasında ise; Carrefoursa kartınız ile katalog ürünlerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda anında 20 TL kazanma fırsatı bulunuyor.

Kategori: Carrefour Aktüel / 9 Temmuz 2016

Carrefoursa Hiper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu

Carrefoursa Hiper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Carrefoursa'nın bu haftaki kataloğunda tasarruf devri başladı. Ariel MAtik çamaşır deterjanı çeşitlerinden 1,5 kg'lık paketlerden üçlü alımlarınızda %50 indirim, ikili alımlarınızda %40 indirim, Tekli alımlarınızda %30 indirim bulunmakta. Fiyatı sırasıyla 16,35 TL, 13,08 TL, 7,63 TL. Persil temizliğin yeni neslini keşfedebilirsiniz. Persil Premium 20,90 ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu

Carrefoursa Süper 16-29 Mart Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Carrefoursa marketlerinin Süper ve Hiper olarak ayrı ayrı yayınlamış olduğu bu hafta kataloglarını sizler için inceledik ve yayınladık. İlk olarak dikkatimizi çeken kampanya 2'nciyi kap tasarrufu kap kampanyası oldu. Nestle Corn Flakes ürününe 7,90 TL ödeyerek sahip oluyorsunuz ve 2. ürünü 1 TL'ye alıyorsunuz. Yeni çıkan ürünlerden olan First Sensations'..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Hiper 2-15 Mart Aktüel Kataloğu

Carrefoursa Hiper 2-15 Mart Aktüel Kataloğu yayınlandı. Merakla beklenen Carrefoursa Hiper insertinin bu haftaki sayısını sizler için inceledik. Gözümüze çarpan birçok kampanya oldu elbette. Hepsini sıralayamasak bile bir kaç tanesinden bahsedelim kısaca. Tasarruf devri ile 2'incisi %70 indirimli ürünler bulunmakta bu katalogda. Tursil Matik çamaşır deterjanı çeşitleri 1,5 kg 2. ürün fiyatı 2,37 TL. Yine aynı kampany..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.