Carrefoursa 30 Nisan – 9 Mayıs Hiper Mağaza Kataloğu

Carrefoursa 30 Nisan – 9 Mayıs Hiper Mağaza Kataloğu zengin içeriğiyle beğenilerinize sunuldu. Anneler Günü’ne özel hazırlanan kataloğun ana teması da buna göre düzenlenmiş. Kataloğun bu sayısın ana tema sloganı ise ” Biricik annemin sevdiği ürünler Carrefoursa’da” olarak belirlenmiş. BU güne özel 5-9 mayıs tarihleri arasında el yüz vücut bakım ürünlerini ile kadın parfüm ve deodorantlarda % 50 indirim sunulmuş. Bunun yanında Karcher premium ıslak kuru elektrikli süpürge 249 TL ve yine Mehtap granit tencere ve tava seti 59.90 TL.

İkinci sayfa Fakir marka küçük ev aletlerine ayrılmış. Bu ürünlere % 30’a varan indirimle sahip olabilirsiniz. Arzum ve King marka küçük ev aletlerinde de %30’a varan indirimler sunulmuş. Düdüklü tencere 99.90, Starline seramik tava 19.90, Seramik tencere çeşitleri 29.90, Güral porselen çiçek desenli yemek takımı çeşitleri 79.90, Kadın çanta 9.90, Anne bluzu 19.90, Kadın baskılı tshört 12.90, Şal çeşitleri 7.90, Kadın çanta çeşitleri 59.90, Tefal buharlı ütü 139, Rowenta elektrikli süpürge 899.


Hiç bir ürünü kaçırmak istemiyorsanız, facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

CarrefourSa 16 Şubat – 1 Mart Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa yine büyük indirim katalogu ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu on beş günlük indirim zamanında szilerle ilk önce ikincisi 1Tl olan ürünler ile başlamak istiyorum. Bu ürünlerin ilkini normal fiyat ile alıyorsunuz, ikinci aynı ürünü aldığınızda sadece bir türk lirası ödüyorsunuz. Bu indirime dahil olan markalar sırma mısır yağı, torku yoğurt , tat ketçap, doğuş filiz çay, nescafe gold. Redbull bir alan..

Kataloğu Gör

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu

Carrefoursa 3-15 Şubat Hipermarket İndirim Kataloğu bir birinden cazip indirim fırsatlarıyla beğenilerinize sunuldu. Carreforsa Hiper kataloğundaki öne çıkan fırsat ürünleri ise şu şekilde: Prima süper ekonomik bebk bezi çeşitleri 34.50, Arielmatik çamaşır deterjanı çeşitleri 29.90, Fakir twister blender set 139.00, Arzum mora elektrikli süpürge 279.00, Acer dizüstü bilgisayar 1.599, İphone akıllı telefon 2.199, Seg ..

Kataloğu Gör

Carrefoursa Süper 3-15 Şubat İndirim Kataloğu

Carrefoursa Süper 3-15 Şubat İndirim Kataloğu yayınlandı. "Seven sevilen bir olunca tasarrufun adresi Carrefoursa" sloganı ile sunulan kataloğun ana sayfa indirimli ürünleri şu şekilde: Yudum ayçiçek yağı 5 litre teneke 29.90, Bal küpü toz şeker 17.90. Diğer Carrefoursa Süper indirimleri ise şu şekilde: Pınar tam yağlı süt 11.45, Sek yeni nesil günlük süt 3.45, Sütaş kaymaksız yoğurt 7.45, Nestle nesquik kakaolu süt ..

Kataloğu Gör

Mango Indirimleri 2017

Bay, bayan, çocuk herkesin rahatlıkla alışveriş yapacağı Mango mağazası ile sizde yeni dönem indirimleri öğrenmelisiniz. Sezon sonu ve seri sonu indirimleri ile göz kamaştıran mango mağazaları sizler için her daim indirimleri ile kalplerinizi fethediyor. Ayrıca her yaşa uygun ürünlerin dışında, her zevke uygun modeller ile de göz kamaştırmayı başaran mango mağazaları son dönem indirimleri ile her keseye kolaylık sağl..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.